Altay futbol

Abdülhamit Yıldız Altay’da Çok Mutlu

Altay futbol takımı oyuncuları arasında bulunan Abdülhamit Yıldız Altay’da çok mutlu olduğunu ifade ederek; yıllarca bu takıma hizmet etmeyi amaçladığını sözlerine ekledi. Altay’ın yeni transferi olan Abdülhamit; koronavirüs salgınından dolayı evde kaldığını ifade ederek; yeni takımından çok memnun olduğunu da belirtti.

Fatih Karagümrük takımından sezon ortasında transferi gerçekleştirilen Abdülhamit; Covid 19 salgınından dolayı İstanbul’daki evinde beklemede olduğunu açıkladı. Tecrübeli futbolcu; ailesiyle birlikte hayatı eve sığdırdıklarını vurgulayarak; en yakın sürede hayatın tekrar normale dönmesini temenni ettiğini sözlerine ekledi. Altay’a yeni gelmesine rağmen çabuk uyum sağladığını sözlerine ekleyen Abdülhamit; bu takımda uzun yıllar futbol oynamayı istediğini de belirtti.

İzmir’e Hiç Yabancı Değilim!

Altay futbol takımı son derece olumlu düşüncelerini ifade eden tecrübeli futbolcu; takıma yeni katılmasına rağmen sanki senelerdir bu takımda oynuyormuş gibi hissettiğini de sözlerine ekledi. İzmir şehrine yabancı birisi olmadığını da vurgulayan Abdülhamit; Altay’ın başarılı olması için mücadele edeceğini de sözlerine ekledi.

Kendisine gösterilen ilgi ve alakaya layık olabilmek için çok çalışacağını ifade eden yetenekli oyuncu; gelecek sezonla ilgili de son derece olumlu düşündüğünü sözlerine ekledi. Liglere verilen ara döneminde çalışmalarına bireysel olarak devam ettiğini sözlerine ekleyen Abdülhamit; bu sayede lige hazır olduğunu da belirtti.

One comment

Comments are closed.