Altay futbol

Abdülhamit Altay İçin İddialı Konuştu!

Altay futbol takımının sezon arasında transfer ettiği yetenekli stoper Abdülhamit; siyah beyazlı takımın Süper Lige çıkacağına inancının tam olduğu ifade etti. Fatih Karagümrük takımından sezon ortası itibariyle transferi yapılan yetenekli stoper; Altay’ın süper lige çıkacağından emin olduğunu sözlerine ekledi.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay’ın yetenekli oyuncusunun daha önceden Kasımpaşa takımıyla süper lige yükselme sevincini yaşadığını belirtti. 2011 – 2012 yılı itibariyle Kasımpaşa takımında süper lige yükseldiğini belirten Abdülhamit; aynı duyguları siyah beyazı ekiple de yaşamayı istediğini sözlerine ekledi.

Süper Lige Yükselebiliriz

Altay takımından tam bir aile ortamının bulunduğunu belirten yetenekli futbolcu; tesislerdeki ortamın çok iyi olduğunu da ifade etti. Çalışanlardan futbolculara kadar hemen herkeste samimi bir hava olduğunu belirten Abdülhamit; bu durumun kendisini de mutlu ettiğini sözlerine ekledi. Şampiyonluğun böyle bir ortamda gelmesinin son derece olası bir durum olduğu açıklayan Abdülhamit; bu sene takımının süper lige çıkacağından emin!

Covid 19 salgınından dolayı ailesinin yanında İstanbul’da bulunduğunu belirten Abdülhamit; hazırlıklarına bireysel olarak devam ettiğini de sözlerine ekledi. Ayrıca yetenekli futbolcu liglerin açıldığı zaman kim iyi bir şekilde hazır kalmışsa o süper lige çıkacaktır, şeklinde bir açıklama yaptı.